Candy Crush Saga Złoto Hack

Candy Crush Saga Złoto Hack

4 lipca, 2019 3 przez admin

Generatora użyło 3 826 użytkowników besthacks.pl! Dołącz do nich już teraz!

 

Każdy chyba zna tę grę. Prosta gra logiczna z piękną grafiką, która chwyta za serce. Godziny zabawy oraz możliwości rozwoju swojego umysłu to tylko początek ciekawej drogi z grą. Gra istnieje już od dłuższego czasu, ale ma swoje stałe grono odbiorców, które spędzają godziny układając po 3 klocki w jednym rzędzie i wypełniając kolejne zadania. Ilość poziomów jest bardzo duża i chyba nie ma jeszcze osoby, która ukończyłaby je wszystkie! To świetny sposób na spędzenie swojego wolnego czasu, dzięki temu możemy ćwiczyć swoją spostrzegawczość, zaradność i spryt. Twórcy gwarantują nam długie godziny wspaniałej zabawy, nowe historie, nowe wzory, zagadki i dodatkowe misje, żeby gra nas nie nudziła. A są i w niej emocje! Co ważne, gra jest zupełnie za darmo, dzięki temu korzystając tylko z Internetu możemy spędzić mnóstwo czasu na relaksie i dobrej zabawie.

Candy Crush Saga

Czym charakteryzuje się Candy Crush Saga?

Zasady gry są niezwykle proste. Naszym zadaniem jest takie przesuwanie klocków, by 3 w takim samym kształcie i kolorze znalazły się w jednym rzędzie. Dzięki temu zyskujemy punkty. W zależności od poziomu możemy mieć dodatkowe utrudnienia, jak na przykład zamrożone kostki z klockami, które nie mają możliwości przesuwania się, kiedy zniszczymy klocki pod nimi. Przez kolejne poziomy przeprowadza nas ciekawy, niezwykle prosty samouczek, który podpowiada nam, jak możemy rozbijać kolejne przeszkody i przechodzić na kolejne poziomy. Dodatkowo, kiedy zbijemy więcej klocków, niż początkowo wymagano, otrzymujemy bonusy i dodatkowe punkty. Proste, prawda? Ilość poziomów może przyprawić o ból głowy. Mówi się, że jest ich ponad czterysta, ale śmiałków, którzy zaszli tak daleko jest sporo i twierdzą, że gra jest ciągle rozwijana i udoskonalana, dlatego każdy kolejny poziom jest coraz ciekawszy i bardziej nas absorbujący. I wcale nie jest tak, ze im wyżej, tym poziomy są cięższe- zdarzają się takie, które się ciężko przechodzi, ale zdążają się takie, które można ukończyć z wysokim wynikiem dzięki jednemu dobrze przemyślanemu kliknięciu. Jeśli okaże się, że któryś poziom Cię przerasta- nic straconego- możesz zacząć go jeszcze raz, albo skorzystać z podpowiedzi. To pozwoli Ci bez przeszkód przejść wyżej i wyżej.

Candy Crush Saga Złoto Hack

Candy Crush Saga Złoto Hack

W Candy Crush Saga może grać każdy- zaczynając od małych dzieci, kończąc na dorosłych. Przyjazny, prosty interfejs nie przeszkadza w czasie grania i nie rzuca się zbytnio w oczy, kolory cieszą oko i nie męczą, a dodatkowo ułatwiają znalezienie klocków podobnych do siebie. Możemy bardzo szybko znaleźć się na szczycie- ale jak to zrobić? Oczywiście, można krok po kroku iść do przodu i zdobywać kolejne poziomy. Ale to nie ich ilość, ale ilość punktów się liczy. Zatem, można skorzystać w prostych hacków, wytrychów, które pozwolą na szybsze znalezienie się w top10! Więc szukajcie stron, które sprytni pomogą Wam wejść na szczyt. Gra się online, więc na bieżąco Twoje wyniki są zapisywane, stąd wiesz, jak idzie Twoim znajomym i czy może nie jesteśmy od nich lepsi! Dlatego możesz grać razem ze swoimi znajomymi.

Przejdź do Generatora!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby żyć«

» Aplikacja jest prosta w użyciu «