Clash of Clans Gems Hack

Clash of Clans Gems Hack

4 lipca, 2019 4 przez admin

Przejdź do Generatora!

Generatora użyło 10 824 użytkowników besthacks.pl! Dołącz do nich już teraz!

Gry darmowe są jednym z najpopularniejszych miejsc do zarabiania pieniędzy. Dla klienta teoretycznie taka gra jest darmowa, za wiele udoskonaleń musi dodatkowo płacić. Grą, która ostatnim miesiącami robi furorę na rynku, jest Clash of Clans. Ta gra nie jest już najpopularniejszą, jednak zyskała rzesze swoich wiernych fanów. Jest  w najważniejszej kategorii – Top Grossing na pierwszym miejscu w ponad 60 krajach na świecie. Jest lepsza niż Angry Birds czy Fruit Ninja.

clash of clans

Czym się charakteryzuje Clash of Clans?

To połączenie FarmVille’a z popularnym niegdyś Travianem. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje kawałek ziemi, na którym zakłada wioskę. Jest niczym Bob budowniczy- od pierwszej kłody, pierwszej deski buduje podstawowe budynki, które pozwalają rekrutować robotników do pracy i rozwijać swoją wioskę. Kiedy ma się już odpowiednie zasoby, zaczyna się budować kopalnię złota oraz zakładów wydobywających tajemniczy eliksir ze złóż umiejscowionych pod wioską. Te materiały są już bardzo cenne- kiedy mamy ich odpowiednią ilość, mamy szansę na rekrutowanie wojska oraz budowanie własnej obrony. Po co? Żeby mieć siły na atakowanie innych wiosek i obronę własnej przed najazdami innych graczy.

Rozwijaj wioskę i atakuj sąsiadów

W grę gra się online i ma się ciągłe interakcje z innymi graczami. W porównaniu do np. Traviana, gdzie wojsko godzinami szło na miejsce bitwy, wszystko można załatwiać za pomocą kilku kliknięć myszki. Widzimy wszystkie dane wioski, wraz z informacją o jej obronie, i jeśli obawiamy się, że nasze wojsko nie podoła obronie, to za kilka złotych monet można poprosić o kolejną wioskę. Limitów nie ma żadnych, wiec bez problemu da się znaleźć wioski rozwijające się gorzej i je zaatakować. A po co się je atakuje: żeby rabować. Rabować złoto i eliksir, które można przeznaczyć na szkolenie nowych jednostek (jest ich aż 10 różnych typów do wyboru) lub rozbudowę wioski. Samo rozbudowanie wioski nie jest proste- budynki mają kilka poziomów rozbudowy, co daje zabawy na długi czas. Żeby rozwijać wioskę trzeba mieć wiele surowców, czasu (budynki wyższego poziomu wznoszone są przez kilka dni) oraz cierpliwości. Ale rozwijanie swojej wioski się opłaca.

Clash of Clans Gems Hack

Clash of Clans Gems Hack

Gra w grę może zająć nam dużo czasu. Co w przypadku, kiedy chcemy przyśpieszyć nico nasze postępy i sprawić, żebyśmy szybciej parli do przodu? Można skorzystać na przykład ze stron, które oferują dodatkowe hacki przyspieszające grę. Proste tricki, a tak bardzo pomogą! Są łatwe w użyciu, a mocno przyspieszą Wasze postępy. Skoro można atakować, można się i bronić. Przy atakach i obronach zyskujemy trofea, które możemy wykorzystać do dostania się do gildii, która wspomaga wojskiem przy atakach. Czy warto grać w tę grę? Warto. To długie godziny świetnej zabawy, nowe sojusze, znajomości i rozwijanie swoich umiejętności planowania oraz strategii. Grajcie, bawcie się, korzystajcie z ciekawych rozwiązań. Przyspieszajcie swoje postępy, korzystajcie z hacków i bądźcie najlepsi!

Zalety naszej aplikacji

» Zabezpieczenie przed banem konta «
» Bezpieczne połączenie z serwerami za pomocą proxy «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby złota «
» Możliwość posiadania nieograniczonej liczby gems«

» Aplikacja jest prosta w użyciu «